Zabiegi ginekologii estetycznej i funkcjonalnej łatwym i bezbolesnym panaceum na wstydliwe problemy kobiet

Jeśli cierpisz z powodu nietypowej budowy sromu lub łechtaczki, masz problem z odczuwaniem przyjemności w życiu intymnym warunkowany zmianami lub deformacjami zewnętrznych narządów płciowych albo, z powodów subiektywnych, chcesz zmodyfikować wygląd okolic intymnych – medycyna plastyczna proponuje dla Ciebie szereg opcji, które w szybki sposób usuną te problemy i znacząco polepszą komfort funkcjonowania.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Jedną z bardziej interesujących propozycji ginekologii plastycznej jest stosowanie lasera, czyli mało inwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg z użyciem tego lasera rekomendowany bywa w przypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak również w wypadku innych nieprawidłowości. Laser jest używany też w przypadku wielu innych problemów natury ginekologicznej – dokładne elementy planowanego zabiegu i metody jego dopasowania do konkretnej sprawy uzgadniane będą w trakcie wstępnej wizyty ginekologicznej.

Wyniki leczenia potrafią przewyższyć oczekiwania, bowiem powoduje on powrót prawidłowego pH pochwy, poprawia jej nawilżenie, zwiększa doznawanie satysfakcji seksualnej i zmniejsza problemy związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia może być w praktyce bezbolesna oraz niezwykle sprawna, Czas gojenia, względem klasycznych sposobów jest niezwykle krótki, a dyskomfort z nim połączony – nieduży.

Odwiedź:

Wrocław ginekolog

Jak wygląda zabieg?

Cały zabieg trwa najwyżej 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na wprowadzeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, który wywołuje obkurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Pozwala to na wzmocnienie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a dzięki temu – wspiera normalne funkcjonowanie całego narządu.
Efektem może być odzyskanie komfortu życia oraz psychologicznej trwałości, oraz pewności siebie.
Zaraz po zabiegu prawdopodobny jest bezzwłoczny powrót do normalnych zadań.

Masz problem z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie symptomy jak przesuszenie pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w trakcie uprawiania seksu, świąd lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię coraz większe kłopoty w odczuwaniu satysfakcji w kontaktach intymnych? Chcesz poprawić wygląd okolic płciowych? Masz problem z tolerowaniem estetyki Twoich miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to rozważ laser Aphrodite, który w 15 minut może usunąć Twoje problemy, jakie do tej pory jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.